oxo
krajobraz wnętrz
Znajdź nas

Search

Projekt wnętrz_Spacer po niebie
  -    -    -    -  Projekt wnętrz_Spacer po niebie

PROJEKT WNĘTRZ_SPACER PO NIEBIE_WROCŁAW

Hej! Ale dawno nie uzupełniałam projektów, to chyba dlatego że tak bardzo się skupiam na tym żeby dostarczać Wam – moim wnętrzarskim i ogrodowym klientom wszystkiego co najlepsze.
Dzisiaj mam dla Was projekt wnętrz Spacer po niebie – Wrocław – dokładniej salon z kuchnią i sypialnia. Mieszkanie zlokalizowane na nowym Wrocławskim osiedlu.
Przy tym projekcie nacisk poszedł głównie w stronę kuchni. Mieszkanie jest małe a co za tym idzie – kuchnia także. Miało być nieco klasycznie, nieco skandynawsko, ciepło ale wyjątkowo.

Kuchnia z salonem

W galerii zobaczycie efekty. A wkrótce mam nadzieję pokazać Wam zdjęcia z realizacji.
Znacie zjawisko midnattsol? W tłumaczeniu z norweskiego na polski oznacza to „słońce o północy”.  Jest to „moment” kiedy słońce w niektórych miejscach Norwegii nie chowa się wcale za horyzontem, a w innych znika tylko na krótko. A, że inwestor w życiu związany jest poniekąd z norwegią – to właśnie to zjawisko posłużyło nam jako główna inspiracja, zwłaszcza kolorystyczna.

Lubię się inspirować naturą ale to już wiecie – stąd zawsze szukam połączenia przyszłych mieszkańców mieszkania z naturą. tutaj padło na światło, słońce, kolor, las.
Naoglądałam się miliona różnych fotografii związanych z tym zjawiskiem i szczerze zachęcam Was by troszkę o tym poczytać lub nawet wybrać się w podróż do Norwegii. Ja na swoją nadal czekam! Obecna sytuacja nie sprzyja za bardzo podróżom dlatego też to zjawisko nadal znajduje się na liście do odhaczenia. Więcej poczytacie np. TU!

Projekt wnętrz to nie tylko układanie mebelków. To poznawanie klienta i dopasowywanie do niego funkcji, kolorów, faktur, deseni, rozwiązań technicznych i wieeelu wielu innych rzeczy.

Sprawdźcie jak się udało i zapraszam Was do kontaktu!
KONTAKT!

Uściski,
Karolina