oxo
krajobraz wnętrz
Znajdź nas

Search

Bon-Ton

BON-TON

Kolejny projekt wnętrza mieszkania Bon-Ton w Krakowie; kolorowy projekt, który miałam przyjemność tworzyć dla niesamowitej rodziny. Freelancer grafik, miłośniczka sztuki i przyszły konstruktor niesamowitych maszyn latających.

SZTUKA KOLORU z natury

Projekt wnętrza mieszkania w Krakowie: kuchnia połączona z salonem – miejsce spotkań całej rodziny i przyjaciół. Udało nam się stworzyć finezyjne miejsce. Zdecydowanie można poczuć w nim głęboką fascynację sztuką. Właściciele bardzo ciekawi świata, kochają podróże – dlatego też zastosowałam kolory inspirowane naturą! Nie mogło być nudno. Bon-Ton to projekt wypełniony naturalną tonacją i malarską elegancją. Korytarz w klasycznym ale niebanalnym wydaniu, stąd ponadczasowa, stylowa jodełka francuska. Łazienka również pełna barw, tutaj jednak przede wszystkim liczyła się funkcjonalność i wygoda. I pokój najmłodszego ale niezwykle świadomego członka rodziny Stasia, który zapewne w niedalekiej przyszłości zbuduje super machinę. Trzymam za słowo a tymczasem zobaczcie co nam z tego wyszło.

Ważnym elementem akcji 'projekt wnętrza mieszkania Bon-Ton’ była także zieleń we wnętrzu – duża ilość roślin, które zostały dobrane pod warunki oraz zastosowanie w danym pomieszczeniu. Dzięki nim zyskaliśmy bardzo przyjazną do życia przestrzeń, która ponadto oczyszcza powietrze z toksycznych związków chemicznych. Większość dodatków zastosowanych w projekcie pochodzi ze strony – MUUTO. Wspaniały, nieprzeciętny design, bez wątpienia idealny do tego typu wnętrza. Z pewnością zobaczycie je jeszcze nie raz w moich wnętrzach, ponieważ jestem zagorzałą fanką duńskiego, ponadczasowego designu.Więcej na temat tego projektu opiszę dla Was na blogu —> KLIK.

uściski,

Karolina