oxo
krajobraz wnętrz
Znajdź nas

Search

a

OFERTA

Oferta

Kilka słów o…

…krajobrazie Twojej przestrzeni.
W mojej ofercie znajdziesz przede wszystkim pełną zieleni architekturę wnętrz. Taką, która o Ciebie dba, dla której Ty i Twoja rodzina/pracownicy jesteście najważniejsi.
Architekturę wnętrz powstającą w oparciu o świadomość ekologiczną i doświadczenie, przepełnioną dobrym designem i funkcjonalnością.
Zawsze pełną kojącej zieleni, dopasowanej do poszczególnych pomieszczeń i ich funkcji. Czasem nieco zwariowaną lub nietuzinkową – ale przecież każdy jest inny i to jest piękne!

Lubię myśleć, że to projektowanie nie tylko wnętrz, ale także doświadczeń, wrażeń, doznań i może trochę spełnianie marzeń?

A ty jakie masz marzenia?

Każdy projekt poprzedzony jest rozmową z klientem i krótką ankietą. Poproszę Cię również o kilka inspiracji, dzięki którym będę wiedzieć co dla Ciebie przygotować.
Tydzień później otrzymasz dwie wersje koncepcji układu funkcjonalnego i katalog przykładowych elementów, kolorów, materiałów – tzw. moodboard.
Na podstawie tych materiałów będziemy pracować dalej. Wybierzemy elementy i rozwiązania, które do Ciebie pasują, po czym przystąpię do przygotowania mniej lub bardziej (zależy od Ciebie) rozbudowanego projektu wykonawczego, ten etap zawiera również wizualizacje 3D poszczególnych pomieszczeń.

Interesujące?
Skontaktuj się ze mną, umówimy się na spotkanie na którym omówimy dogodne dla Ciebie rozwiązanie i pakiet projektowy.

Uściski,

Karolina Kargol

ARCHITEKTURA WNĘTRZ

Przestrzeń do życia

Przygotowałam trzy bazowe pakiety z których możesz skorzystać: podstawowy, kompleksowy i doradczy. Każdy z nich wyceniany jest indywidualnie – ale w oparciu o Twoje preferencje i to czego dokładnie potrzebujesz.
Chcesz wiedzieć więcej na ten temat? Napisz do mnie a ja wyślę Ci niezbędne do podjęcia decyzji informację.
Każdy z nich możesz uzupełnić o dodatkowe warianty podane poniżej.

Eko-wnętrza

Ekologiczne podejście do projektowania

Każdy projekt możemy wykonać zgodnie z dbałością o środowisko, ekologię i Twoje zdrowie! Na naszym blogu znajdziesz mnóstwo artykułów, w których opisuję o co chodzi. W skrócie jednak, podczas remontu mieszkania, domu, biura – wprowadzamy do wnętrza nowe elementy, które zawierają określone związki chemiczne – których my nie chcemy, bo nas trują. W związku z tym, ja (i mój zespół) dbamy o to, żeby wybierane przez nas dla Ciebie materiały wykończeniowe i elementy wyposażenia wnętrza były jak najbardziej ekologiczne i zdrowe. O!

Zieleń we wnętrzu

Dobór zieleni do wnętrz

Dobieram również zieleń do istniejących już pomieszczeń lub uwzględniam od razu zieleń w projekcie wnętrz. Jeśli chcesz wprowadzić do swojego życia trochę dobroczynnej roślinności lub wypełnić swoje biuro po brzegi kojącą zielenią – to jest właśnie to.
Każda roślina gdzie indziej odnajduje swoje perfekcyjne miejsce, a co za tym idzie może na nas wpłynąć pozytywnie – ja nazywam to magią, chociaż ma to swoje naukowe wyjaśnienia.

Architektura Krajobrazu

Zielona przestrzeń wokół Ciebie

Prawie każde mieszkanie, osiedle, biuro ma swoją przestrzeń przynależną do…w związku z tym jestem w stanie przygotować projekt architektury krajobrazu dla Twojego balkonu, ogrodu, tarasu, patio, osiedla. Dzięki takiej kompleksowej usłudze przestrzeń wokół Ciebie jest spójna i daje jeszcze więcej radości i spokoju. Zieleń, natura i rośliny są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania, dlatego powinniśmy zwracać na nie większą uwagę i poświęcać tym przestrzeniom równie dużo czasu.

Wykonawstwo wnętrz

Co wymyślimy – to zrobimy

W naszej ofercie przygotowaliśmy również opcję wykonawstwa wnętrz. To znaczy, że dysponujemy ekipą wykonawczą która zrobi wszystko to co dla Was wymyślimy. Możecie skorzystać z naszej fachowej obsługi lub wybrać inną – pełna dowolność.